2021/06/16
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
▫️ثبت ۱۷۲۶ میلیارد ریال سود عملیاتی در اردیبهشت  ۱۴۰۰
بانک اقتصادنوین گل کاشت

▫️ثبت ۱۷۲۶ میلیارد ریال سود عملیاتی در اردیبهشت ۱۴۰۰

بانک اقتصادنوین در اردیبهشت‌ ۱۴۰۰، گل کاشت و موفق به کسب یک‌هزار و ۷۲۶میلیارد ریال سود عملیاتی شد که این رقم نسبت به سود اردیبهشت‌ ۱۳۹۹، حدود ۱۳برابر شده است.

آرمان ملی آنلاین -به گزارش کدال، بانک اقتصادنوین در اردیبهشت‌ ۱۴۰۰، حدود ۱۴هزار و ۵۲۶میلیارد ریال از محل واسطه‌گری مالی درآمد کسب کرده است. هم‌چنین سود پرداختی به منابع تامین شده در این بانک به ۱۲هزار و ۸۰۰میلیارد ریال رسیده که مقایسه این دو رقم نشان از ثبت سود عملیاتی به میزان یک هزار و ۷۲۷میلیارد ریال در اردیبهشت‌ سال جاری دارد.
این بانک در ماه مشابه سال ۱۳۹۹، حدود پنج هزار و ۱۰۴میلیارد ریال درآمد از محل واسطه‌گری مالی کسب و در مقابل رقمی حدود چهار هزار و ۹۲۵میلیارد ریال به منابع تامین شده سود پرداخت کرده بود. سود عملیاتی بانک اقتصادنوین در اردیبهشت‌ سال گذشته حدود ۱۷۸میلیارد ریال بود که این رقم در اردیبهشت‌ ۱۴۰۰، بیش از ۱۳برابر شده است.
سود عملیاتی بانک اقتصادنوین در فروردین‌ سال جاری یک هزار و ۴۹۲میلیارد ریال بود که رقم تجمیعی آن در دو ماه ابتدایی سال، به سه هزار و ۲۱۹میلیارد ریال رسید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.