2021/06/16
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
تجمع  درمانگران اعتیاد کشور در مقابل سازمان غذا و دارو

تجمع درمانگران اعتیاد کشور در مقابل سازمان غذا و دارو

تعدادی از درمانگران اعتیاد کشور مقابل سازمان غذا و دارو تجمع کردند.

آرمان ملی آنلاین -به گزارش کانون سراسری انجمن های صنفی مراکز درمان سوء مصرف مواد، صبح روز سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ تعدادی از درمانگران اعتیاد کشور در اعتراض به اقدام سازمان غذا دارو در صدور ابلاغیه ای مبنی بر توزیع و عرضه داروهای مخدر و تحت کنترل در داروخانه ها در مقابل سازمان غذا و دارو تجمع کردند.

افراد شرکت کننده در این تجمع ابلاغیه فوق را کاملاً مخالف با مصوبات وابلاغیه های نهادهای بالادستی از جمله ستاد مبارزه با مواد مخدر و مصوبات هفتاد و پنجمین جلسه کمیته درمان آن ستاد مبنی بر ممنوعیت مطلق عرضه داروهای آگونیست در داروخانه ها دانستند و اعتراض خود را به اقدامات  سازمان غذا و دارو اعلام کردند . 

در پی این اعتراض و پس از مذاکرات نمایندگان معترضان با مسئولین سازمان غذا و دارو توافق شد درمانگران تا روز یکشنبه آینده منتظر اقدام مسئولین در لغو نامه مذکور باشند و درمانگران تاکید کردند چنانچه ابلاغیه خلاف نظامات اداری لغو نشود روز یکشنبه مجددا تجمع  برگزار خواهند کرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.