2021/06/16
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
حذف چهره‌های متخصص مدیریت شهری بی‌احترامی به حقوق شهروندی و وهن قانون‌گذاری محسوب می‌شود/ مجلس و وزارت کشور تا دیر نشده ورود کنند
عارف :

حذف چهره‌های متخصص مدیریت شهری بی‌احترامی به حقوق شهروندی و وهن قانون‌گذاری محسوب می‌شود/ مجلس و وزارت کشور تا دیر نشده ورود کنند

رئیس بنیاد امید ایرانیان با هشدار نسبت به اقدام غیرقانونی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در رد صلاحیت تعدادی از نامزدهای این انتخابات گفت: مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور و دیگر نهادهای مسئول تا دیر نشده برای جبران این اقدام غیر‌قانونی از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

آرمان ملی آنلاین -محمدرضا عارف در پاسخ به سوالی درخصوص انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بویژه در کلانشهرها و رد صلاحیت تعدادی از نامزدهای این انتخابات از سوی هیات نظارت مرکزی، گفت: اقدام غیرقانونی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در حذف چهره‌های متخصص مدیریت شهری که به نوعی بی‌احترامی به حقوق شهروندی و نیز وهن قانون‌گذاری محسوب می‌شود، رقابتی بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را با تردیدهای جدی رو به رو کرده است.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایلنا، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: لازم است مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور و دیگر نهادهای مسئول تا دیر نشده  برای جبران این اقدام غیرقانونی از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.