2021/07/31
۱۴۰۰ شنبه ۹ مرداد
انفجار گاز شهری خانه ای را در کوی افسریه تخریب کرد

انفجار گاز شهری خانه ای را در کوی افسریه تخریب کرد

انفجار گاز شهری در یک منزل مسکونی واقع در کوی افسریه تهران، مصدومیت مالک و تخریب این منزل را در پی داشت.

آرمان ملی آنلاین -به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۹ عصر دیروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۵ را به محل اعلام شده در کوی افسریه اعزام کرد.
مسعود حکاکی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در این باره گفت: نشت گاز شهری در طبقه چهارم یک مجتمع پنج طبقه مسکونی و رسیدن شعله ی آتش به گاز های منتشر شده باعث انفجار گاز در یک منزل مسکونی و نیز مصدومیت مالک این منزل و تخریب و آتش سوزی در این واحد مسکونی شد.
وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع سیستم گاز ساختمان، مالک منزل را که قبل از رسیدن آتش نشانان توسط همسایگان از محل آتش‌سوزی خارج شده بود، برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.
حکاکی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی همچنین با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده، شعله های آتش را که بیشتر قسمت‌های واحد مسکونی را در بر گرفته بود، مهار و خاموش کرده و همچنین از سرایت آن به واحدهای مسکونی دیگر دراین مجتمع ممانعت به عمل آوردند.
وی ادامه داد: دراین حادثه قسمتی از دیوار ها و پنجره های واحد مسکونی به دلیل شدت انفجار دچار تخریب شد.
این فرمانده آتش نشانی درخاتمه اعلام کرد: علت بروز این حادثه درحال حاضر از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی و تحقیق قرار گرفته است.م

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.