2021/07/31
۱۴۰۰ شنبه ۹ مرداد
عرضه تلویزیون QNED MINI LED ال‌جی، استانداردی جدید برای کیفیت تصویر

عرضه تلویزیون QNED MINI LED ال‌جی، استانداردی جدید برای کیفیت تصویر

ال‌جی الکترونیکس جدید‌ترین و ممتاز‌ترین تلویزیون LCD خود را از ماه ژولای روانه بازارهای جهانی می‌کند.

آرمان ملی آنلاین -به لطف پیشرفته‌ترین تکنولوژی رنگ Quantum Dot NanoCell و فناوری نور پس‌زمینه Mini LED، تلویزیون‌های ۲۰۲۱ تجربه دیداری فوق‌العاده‌ای همراه با سیاه عمیق‌تر، بازتولید رنگ دقیق‌تر و کنتراست و روشنایی بیشتر ارائه می‌کنند.1 این مجموعه شامل مدل‌های سری 8K QNED99 and QNED95 به همراه مدل‌های سری 4K QNED90 می‌شود که اندازه نمایشگر بزرگ ۶۵ اینچ تا غول‌آسای ۸۶ اینچ را در برمی‌گیرند.2

QNED Mini LED ال‌جی با بهره‌مندی از فناوری رنگی کاملاً اختصاصی Quantum Dot NanoCell عصر جدیدی از کیفیت تصویر تلویزیون LCD بارنگ‌هایی غنی و دقیق را برای تجربه تماشایی فراگیر آغاز می کند. تلویزیون‌های Quantum Dot NanoCell ال‌جی با تاییدیه حجم و سازگاری رنگی ۱۰۰ درصدی از سوی آژانس بین‌المللی آزمایش محصولات Intertek، اعوجاج رنگ در زاویه دید باز را از بین برده و اطمینان می‌دهند که همه افراد حاضر در اتاق از کیفیت تصویر نهایی LCD لذت می‌برند.3

هرچه صفحه بزرگ‌تر باشد، جزئیات باید ظریف تر شوند. تلویزیون QNED Mini LED ال‌جی در مقایسه با سایر تلویزیون‌های هم‌اندازه، LED های کوچک‌تری را در بخش نور پس‌زمینه جای‌داده و باعث افزایش روشنایی و Dimming Zone می شود. برای مثال تلویزیون ۸۶ اینچی 8K (مدل 86QNED99UPA) تقریباً با ۳۰ هزار چراغ LED نور پس‌زمینه را تأمین می‌نماید که حدود ۲۵۰۰ زون کنترل نور ایجاد کرده و نسبت کنتراستی ۱۰ برابر بهتر از تلویزیون‌های LCD مرسوم ارائه می‌کند. سیاهی عمیق‌تر و جزئیات بیشتر در مناطق تاریک، احساس عمق بیشتری را ایجاد نموده و تصاویر را واقعی‌تر به تصویر می‌کشد.

تعهد ال‌جی به فردایی بهتر در جدیدترین محصولات تلویزیونی آن‌، مشهود است. تلویزیون‌های QNED Mini LED ال‌جی دارای گواهینامه محصولات دوستدار محیط‌زیست از سوی SGS Société Générale de Surveillance SA سوئیس می باشد. این گواهینامه تنها به محصولاتی اعطا می‌شود که الزامات SGS را مطابق با استانداردهایی شامل تأثیرات محیط زیستی کم یا بازیافت پذیری رعایت کنند.4

Park Hyoung-sei رئیس شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی می‌گوید: «تلویزیون QNED Mini LED ال‌جی یک جهش تکاملی است و از تکنولوژی منحصربه‌فرد بازتولید رنگ و نور پس‌زمینه mini LED برای دستیابی به اوج کیفیت تصویر LCD بهره می‌برد. جدیدترین خط تولید ما گواهی بر رهبری تکنولوژیک ال‌جی در بازار تلویزیون‌های رده‌بالا است که با بهبود و پالایش مداوم تلویزیون‌های OLED و QNED Mini LED امکان‌پذیر شده است.»

تلویزیون QNED Mini LED ال‌جی ابتدا در بازار آمریکای شمالی و پس‌ازآن طی هفته‌های آینده در دیگر نقاط جهان در دسترس خواهد بود.

###

1.    اندازه گیری شده در برابر تلویزیون های UHD ال جی که از فناوری NanoCell استفاده نمی کنند.
2.    در دسترس بودن همه اندازه‌های تلویزیون ممکن است بسته به بازارها متفاوت باشد.
3.    تلویزیون‌های QNED Mini LED ال‌جی برای ارائه سازگاری رنگ بالا و ثبت رکورد ۱۰۰ درصدی، اندازه‌گیری شده بر اساس CIE DE2000 با استفاده از 18 الگوی رنگی با زاویه دید ±30 درجه توسط Intertek مورد تایید قرارگرفته‌است، همچنین برای ارائه ۱۰۰ درصدی طیف DCI-P3 با استفاده از فضای رنگ سه‌بعدی که محدوده درخشندگی کامل تلویزیون را پوشش می‌دهند، توسط Intertek تایید شده‌است.
4.    تلویزیون‌های QNED Mini LED ال‌جی با گواهینامه‌های ECO/21/CEBEC/00016 و ECO/21/CEBEC/00017 مربوط به محصولات Eco-Product از سوی SGS مورد تایید قرارگرفته‌است.

 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.