2021/07/31
۱۴۰۰ شنبه ۹ مرداد
تجیلیل از شگفتی ساز مسابقات والیبال توسط  مدیرعامل شركت فولاد هرمزگان

تجیلیل از شگفتی ساز مسابقات والیبال توسط مدیرعامل شركت فولاد هرمزگان

از ابوالحسن خاکی زاده پدیده و شگفتی ساز هرمزگانی مسابقات والیبال ساحلی ٢٠٢١ آسیا توسط مهندس معروفخانی مدیرعامل شركت فولاد هرمزگان تجلیل شد .

آرمان ملی آنلاین -مهندس معروفخانی با تقدیر از این جوان بندرعباسی در كسب این عناوین قهرمانی گفت : برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در محافل و مجامع ورزشی یك كار بسیار بزرگ و مقدس به شمار می رود .
معروفخانی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در اعتماد به جوانان گفت : رهبر  انقلاب بارها فرموده اند كه هر وقت به جوانان اعتماد كردیم افتخاراتی می آفرینند كه باور نكردنی است
و مطمئنا جوان رعنای هرمزگان جناب خاكی زاده افتخارات بیشتری را برای ایران اسلامی كسب خواهند كرد .
مهندس معروفخانی با اشاره به موفقیت های كسب شده در فولاد هرمزگان در عرصه تولید گفت : همكاران محترم بنده در فولاد هرمزگان نیز همواره تلاش می كنند كه با #رشدوتداوم_تولید  پرچم نظام مقدس اسلامی ایران را برافراشته نگه دارند و در حوزه صنعت برای این مرز و بوم افتخار آفرینی نمایند.
ابوالحسن خاكیزاده متولد ١٣٨١ و روستای تیاب استان هرمزگان بوده و توانست در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی آسیا ٢٠٢١ در رده  ١٩ و ٢١سال مقام قهرمانی  و عنوان شگفتی ساز این دوره از مسابقات  را كسب نماید .

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.