2021/07/31
۱۴۰۰ شنبه ۹ مرداد
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شركت فولاد مباركه برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شركت فولاد مباركه برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان(سهامی عام) برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 با حضور 64.66 درصد سهامداران، ساعت 10:00 صبح سه‌شنبه 1400/04/29 در سالن همایش مركز تحقیقات شركت فولاد مباركه اصفهان برگزار شد.

آرمان ملی آنلاین -در ابتدای این جلسه براساس ماده 101 قانون تجارت، آقایان محمدیاسر طیب‌نیا نماینده سازمان توسعه و نوسازی(ایمیدرو) و رئیس مجمع، مصطفی زهتابیان به نمایندگی از شرکت توسعه سرمایه رفاه، فرزاد مختاری به نمایندگی از شرکت بهسازان انرژی تدبیر زنگان به عنوان ناظر و حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به عنوان اعضای هیأت‌رئیسه مجمع انتخاب شده و جلسه با حضور نماینده سازمان بورس به صورت آنلاین رسمیت یافت.

محمدیاسر طیب‌نیا نماینده سازمان توسعه و نوسازی(ایمیدرو) در این جلسه گفت: استماع گزارش هیأت مدیره و بازرس قانونی شرکت در خصوص عملکرد سال مالی، بررسی و تصویب صورت‌های مالی و عملکرد سال مالی، انتخاب اعضای هیأت‌مدیره، انتخاب بازرس قانونی و حسابرس شرکت برای سال مالی، اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود، تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی منتهی به 1400/12/29، تعیین پاداش اعضای هیأت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیأت‌مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد، جزو دستور این جلسه بود اما به دلیل آماده نبودن گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت سازمان حسابرسی صرفاً یکی از موارد دستور جلسه یعنی انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تصمیم‌گیری گردید و براساس ماده 104 اعلام تنفس دوهفته‌ای مصوب شد تا در تاریخ 1400/05/11 برای تصویب سایر موارد دستور جلسه تصمیم‌گیری ‌گردد.

وی چالش‌های شرکت فولاد مبارکه را کاهش دسترسی به مواد معدنی، برق، گاز و آب دانست و افزود: سال 99 برای شرکت فولاد مبارکه سال رکوردها شد به طوری که در نواحی مختلف حدود 74 رکورد در تولید کسب گردید و به لحاظ تولید عملکرد خوبی را شاهد بودیم.

رئیس مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: میزان تولید شرکت فولاد مبارکه در سال 1399 از 7 میلیون تن عبور کرد، در حالی که اگر با مشکل کمبود منابع انرژی مواجه نبودیم، این شرکت می‌توانست میزان تولید خود را به 7.5 میلیون تن برساند.

بنا بر این گزارش، اعلام تنفس و تشکیل مجمع در تاریخ 1400/05/11، با کسب اکثریت آرا به تصویب رسید و روزنامه‌های دنیای اقتصاد، صمت، اطلاعات، ایران و تعادل به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی منتهی به 1400/12/29 تعیین گردیدند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.