2021/09/21
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور
اتاق فكركارشناسان مركز تصمیم سازی می شود
مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش در نشست با مدیریت های ستادی:

اتاق فكركارشناسان مركز تصمیم سازی می شود

مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به ضرورت شكل گیری اتاق فكری متشكل از كارشناسان در ساختار شركت گفت: باید در روند كارها و بررسی طرح های مجموعه پالایش و پخش سیاست‌گذاری درستی صورت بگیرد.

آرمان ملی آنلاین -به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مهندس جلیل سالاری؛ ظهر دیروز طی نشستی صمیمانه با كاركنان و مدیریت های ستادی با تاكید بر مداومت نظارت برعملیات پالایشگاه ها تصریح كرد: طرح ها باید غربالگری شوند روند به گونه ای پیش برود كه مطالعات فقط روی كاغذ باقی نماند و پس از آنالیز و بررسی براساس شاخص های تعریف شده نتیجه آن به صورت عینی مشاهده شود.

وی تصریح كرد: در طرح های تعریف شده نباید آزمون و خطا صورت بگیرد دراین راستا به منظور صیانت از تولید باید سیاست كلانی تعریف و مدون شود.

لزوم تدوین برنامه برای تامین سوخت زمستانه

سالاری با اشاره به دغدغه تامین سوخت زمستانه نیز خطاب به مدیریت هماهنگی و نظارت برعملیات گفت: برای تامین سوخت زمستانی با همكاری واحد برنامه ریزی و تامین و توزیع به گونه ای چالش پیش رو راهبری شود كه از دغدغه تامین سوخت برای 6ماه دوم سال عبور شود.

اجرام نظام مند رگولاتوری

سالاری اظهار كرد: به این منظور به موازات بكارگیری نگاه كارشناسانه، نیاز است تا هم افزایی صورت بگیرد.

مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به انتظاراتی كه از مدیریت هماهنگی و نظارت برعملیات می رود، ادامه داد: درامر نظارت بر پروژه ها یكی از وظایف اجرای رگولاتوری است كه باید لحاظ شود؛ مجموعه باید ساختاری چابك داشته باشد.

نظارت عالیه در پالایشگاه ها صورت بگیرد

وی باتوجه به اهمیت كار واحد مدیریت هماهنگی و نظارت برعملیات تصریح كرد: بخش هماهنگی و نظارت بر تولید می بایست هم به تولید كمك كند و هم طرح ها را مدیریت كند.

به گفته سالاری با این ساختاری كه در مجموعه تحت عنوان راه اندازی پروژه ها و بازرسی شكل گرفته است انتظار می رود كه روزانه داده ها و اطلاعات تولید بررسی و ارزیابی شود تا نسبت به انحراف برنامه ها واكنش مقتضی نشان داده شود و تنها به جابجایی اطلاعات بسنده نشود؛ باید نظارت عالیه در پالایشگاه ها صورت بگیرد.

گفتنی است، نشست صمیمانه معاون محترم وزیر و مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با كاركنان و مدیریت های ستادی از روز گذشته آغاز شده است و طی امروز و فردا نیز این برنامه گفتگو محور ادامه خواهد داشت.

لازم به ذكر است، در این نشست ها پس از ارائه گزارشی از عملكرد هریك از مدیریت های ستادی، كاركنان به بیان نقطه نظرات و دغدغه های خود می پردازند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.