2021/09/20
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۹ شهريور
بهره مندی بیش از 12 هزار شهروند منطقه 2 از دوره های آموزش سلامت محور

بهره مندی بیش از 12 هزار شهروند منطقه 2 از دوره های آموزش سلامت محور

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه2 گفت: به منظور افزایش آگاهی، ارتقاء سواد سلامت و کیفیت زندگی شهروندان ، دوره های آموزشی مجازی "سلامت محور" برگزار و 12 هزار شهروند تحت آموزش قرار گرفتند.

آرمان ملی آنلاین - کاظم داودی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه ۲با اعلام این مطلب گفت : به منظور افزایش سطح آگاهی و ارتقاء سواد سلامت شهروندان با بهره گیری از ظرفیت ها و امکانات محلی بیش از ۳۹۳۷ کارگاه آموزشی و۱۲ وبینار تخصصی سلامت محور از ابتدای سال جاری تا کنون در فضاهای مجازی سطح محلات منطقه برگزار شد .
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی و خطر انتشار ویروس کرونا که امکان آموزش حضوری برای شهروندان مهیا نیست و کلاس های آموزشی سلامت محور غالباً به شیوه مجازی برگزار میشود، گفت: کارگاه های آموزشی در چند محور روانشناسی، تغذیه سالم، بهداشت خانواده ، مهارت های زندگی ، آسیب های اجتماعی و ... با بهره مندی از اساتید آموزشی متخصص برگزار شده است.
داودی با اشاره به ضرورت استمرار اطلاع رسانی و آموزش به منظور ارتقاء سطح سواد سلامت شهروندان و همچنین فرهنگ سازی در سطح جامعه گفت: در این برنامه ها امکان گفتگوی متقابل بین شهروندان و کارشناسان متخصص فراهم شده است و تاکنون بیش از ۱۲هزار  نفر از آموزش های ارائه شده بهره مند شدند.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه افزود: سلامت و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و برخورداری ایشان از اطلاعات روز آمد بهداشتی ودرمانی از مولفه های مهم؛ در مسیر برگزاری کارگاه ها، دوره ها و تولید محتوا دراین حوزه است که با همکاری مراکز درمانی بیش از۲۷۵ مطلب آموزشی تهیه واز طریق فضای مجازی  در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.