2021/12/01
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
كامیونت پادراپلاس زامیاد ۳ ستاره كیفی کسب کرد
همزمان با تولید و عرضه وانت جدید شركت زامیاد؛

كامیونت پادراپلاس زامیاد ۳ ستاره كیفی کسب کرد

بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، كامیونت پادراپلاس شرکت زامیاد موفق به دریافت سه ستاره کیفی شد.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش سایپانیوز به نقل از ارتباطات شرکت زامیاد، مسعود شعاعی معاون كیفیت شركت زامیاد ضمن اعلام این خبر افزود: اقدامات مختلفی به منظور دستیابی به شاخص سه ستاره کیفی صورت گرفت كه از آن جمله انجام مستمر آدیت داخلی محصول به صورت روزانه و انعکاس عیوب به واحدهای مربوطه، طراحی و اجرای سیستم کیفی تایید محصول مبتنی بر خود کنترلی، تعریف شاخص های کیفی ارزیابی فرآیندهای تولیدی به تفکیک فرآیندهای بدنه، مونتاژ، روتوش محصول نهایی و پیگیری مستمر آنها و تشکیل تیم های تخصصی ویژه محصول پادراپلاس در شرکت زامیاد اشاره کرد.

وی، دستیابی به سطح سه ستاره كیفی توسط كامیونت پادراپلاس در مهرماه سال جاری را از جمله اهداف تحقق یافته زمان تولید انبوه این خودرو دانست و یادآور شد: در این زمینه، برنامه ریزی ویژه ای برای حفظ کیفیت و بهبود مستمر پادرا پلاس صورت پذیرفته است.

معاون كیفیت شركت زامیاد همچنین در ادامه با اشاره به برنامه جایگزینی وانت زامیاد Z24 با كامیونت پادراپلاس در سال جاری خاطرنشان كرد: وانت زامیاد Z24 (كه با نام مصطلح وانت نیسان در بین عامه مردم شناخته شده است)، در طول این سالها به لحاظ شاسی و موتور قدرتمند و توان حمل بار بالا، توانسته است سهم مهمی در ناوگان حمل و نقل جاده ای به خود اختصاص دهد. در این راستا، كامیونت پادرا پلاس نیز به عنوان محصول جدید این شركت كه از مجهزترین وانت های کشور به لحاظ طراحی زیبا، قدرت و استحكام بالا، توان حمل بار بالا و دارای قیمت مناسب است، با تمركز بر رعایت استانداردهای تولیدی و به روزرسانی در تجهیزات رفاهی و فنی به منظور جلب نظر و سلائق مشتریان با هدف جایگزینی وانت زامیاد Z24 تولید و به بازار عرضه شده است.

وی در ادامه تاكید كرد: با توجه به بضاعت و دانش فنی موجود در زامیاد قادر به گذر از مسیر پرچالش ارتقاء كیفی محصولات خواهیم بود و آینده روشنی در این مسیر متصوریم.

گفتنی است، رویكرد شرکت زامیاد در سال های اخیر، استمرار مسیر ارتقاء کیفیت محصولات بوده است؛ به طوری كه تجربه بیش از نیم قرن تولید انواع خودروهای تجاری، زیرساخت‌های مناسب تولید، دانش فنی و مهندسی كاركنان و استفاده بهینه از توانمندی‌های داخلی و در نهایت تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها، منجر به ارتقاء كیفی انواع محصولات این شركت شده است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.