2021/12/01
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
دکتر وحیدی: پایگاه های مدیریت بحران در شهر تهران تقویت می شود

دکتر وحیدی: پایگاه های مدیریت بحران در شهر تهران تقویت می شود

وزیر کشور تاکید کرد: در زمان حاضر حدود ۱۰۰ پایگاه مدیریت بحران در شهر تهران فعال است و برای ارتقای آمادگی های بیشتر این تعداد دو برابر می شود.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در جریان بازدید از پایگاه ویژه مدیریت بحران منطقه شش شهر تهران، تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که در سطح شهر تهران باید مورد توجه قرار گیرد، آمادگی برای شرایط اضطراری است که باید مداوم رصد شود و آمادگی های لازم وجود دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تهران روی چند گسل زلزله قرار دارد، امروز از بخشی از این آمادگی ها و تجهیزات در منطقه شش شهر تهران بازدید به عمل امد تا اگر برنامه ای برای توسعه نیاز باشد، کمک های لازم را فراهم کنیم.

وزیر کشور گفت: ساماندهی افراد به شکل داوطلبی انجام شده و ستاد فرماندهی لازم در این حوزه ایجاد شده است و باید به صورت مداوم برای حفظ آمادگی رصد انجام شود‌.

وی تاکید کرد: باید اصل کمبودها را در شرایط اضطراری پیش بینی کنیم و به شکل محله محور تجهیزات را فراهم و پایگاه ها را تجهیز کنیم.
 
وزیر کشور خاطرنشان کرد: موضوع تاب آوری بسیار  مهم است که در راستای تحقق آن تجهیزات بیشتری نیاز داریم که باید فراهم کنیم.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.