2021/12/01
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ آذر
اینسایت ۲۰۲۲ سدانی تکامل یافته از هوندا با ۱۵۱ اسب بخار قدرت
معرفی خودرو؛

اینسایت ۲۰۲۲ سدانی تکامل یافته از هوندا با ۱۵۱ اسب بخار قدرت

اینسایت ۲۰۲۲ سدانی تکامل یافته از هوندا با پیشرانه الکتریکی کارآمد معرفی شد.

آرمان ملی آنلاین - هوندا برای سال ۲۰۲۲،  اینسایت  را معرفی کرده که قرار است جانشین سیویک هیبریدی باشد. اینسایت با اندازه و شکلی مشابه سدان کامپکت هوندا، اما با یک پیشرانه الکتریکی کارآمد در زیر کاپوت، مانند یک سیویک عمل می کند که در سرعت‌های پایین صدای کمی دارد و بسیار ساکت‌ است.

در اینسایت بسیاری از امکانات سیویک را مشاهده می کنیم که شامل سواری راحت، فضای داخلی دلپذیر و فرمان دقیق است. اینسایت یک سدان با ظاهری خوب است که با قیمت مناسب نیز ارائه می شود که قیمتی بیشتر از رقبای غیرهیبریدی ندارد. بزرگترین تغییر برای سال ۲۰۲۲ این است که تریم پایه LX دیگر در دسترس نیست، این بدان معناست که خط تولید با EX مجهزتر و گران‌تر شروع می‌شود، در حالی که مدل برتر Touring تغییری نکرده است.

اینسایت عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از سایر خودروهای هیبرید‌ی برای متعادل کردن شتاب دارد. این تقریباً به همان سرعتی است که بسیاری از خودرو‌های کامپکت با پیشرانه معمولی دارند و بسیار سریعتر از رقبای هیبریدی است که آزمایش شده است. ترکیب آن از یک موتور بنزینی و موتور‌های الکتریکی، مجموعاً ۱۵۱ اسب بخار قدرت را فراهم می‌کند که اینسایت را از صفر به 100 کیلومتر در ساعت در ۷.۷ ثانیه می‌رساند.

هوندا اینسایت 2022

اینسایت خودرویی فوق العاده لذت بخش برای رانندگی است. ساکت، راحت و ظریف است و با اطمینان کار می‌کند که جای تعجب نیست، چرا که با توجه به اینکه از بسیاری جهات از نظر مکانیکی شبیه به سدان سیویک است که این ویژگی‌ها را دارد. اگرچه ظاهراً اسپرت نیست، اما اینسایت سواری کنترل شده با هندلینگ قوی دارد.

سیستم تعلیق انعطاف پذیر آن به خوبی ضربه‌ها را جذب می‌کند و فرمان سریع به سرعت پاسخگو است.  ترمز‌های اینسایت به اندازه خودرو‌های سنتی و بنزین سوز مطمئن هستند.

 

هوندا اینسایت 2022
اگر به سراغ ویژگی‌های داخلی برویم، می توان گفت که این خودرو نسبت به سیویک سطح بالایی دارد و به خوبی با سایر رقبای هیبریدی برابری می‌کند.
 
هوندا اینسایت 2022

صندلی های جلو و عقب بسیار راحت هستند و فضای صندلی‌های عقب برای 2 بزرگسال بسیار مناسب است. بسته باتری اینسایت در زیر صندلی عقب قرار دارد، بنابراین به هیچ وجه ظرفیت بار را مختل نمی‌کند. صندلی‌های عقب هنوز هم عمدتاً صاف تا می‌شوند تا وسایل بزرگ‌تر را در خود جای دهند.

 

هوندا اینسایت 2022

بسیاری از رقبای هوندا هاچ بک هستند، به این معنی که آن‌ها می‌توانند وسایل بیشتری را در خود جای دهند و فضای بار بزرگ آن‌ها بارگیری آسان‌تر است. اینسایت یک کنسول مرکزی بسیار مفید و قابل تنظیم دارد که می‌تواند تعداد زیادی اقلام شخصی را در خود جای دهد. 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.