2022/01/23
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ بهمن
گشایش نمایشگاه آثار نقاشی استاد نادرعلی در موزه بانک ملی ایران

گشایش نمایشگاه آثار نقاشی استاد نادرعلی در موزه بانک ملی ایران

نمایشگاه آثار نقاشی استاد نادرعلی با عنوان «نقاش شهر» از امروز تا ششم بهمن ماه در موزه بانک ملی ایران گشایش یافت.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این نمایشگاه که با حضور تعدادی از مدیران بانک ملی ایران و علاقه مندان به آثار هنری افتتاح شد؛ بیش از 30 اثر نفیس از آثار نقاشی استاد حسن نادرعلی از نقاشان معاصر کشور به معرض نمایش گذاشته شد که بیشتر این آثار در سبک‌های رئالیسم و امپرسیونیسم هستند.
استاد حسن نادرعلی، به دلیل علاقه زیاد به معماری ایرانی و با بررسی و ثبت تاریخی آنها، آثاری ماندگار به صورت زنده در طبیعت یا محیط‌های شهری و روستایی خلق کرده است.
موزه بانک ملی ایران این فرصت را برای علاقه مندان به آثار هنری در نظر گرفته تا ضمن بازدید از نمایشگاه «نقاش شهر»، بتوانند از مجموعه گنجینه فاخر و میراث ماندگار هنر و تاریخچه پولی و بانکی کشور موجود در این موزه نیز که شامل اشیای قیمتی و کهن اهدا شده از طرف بانک ها و یا شخصیت های برجسته، ادوات و ابزارهای تاریخی و قدیمی بانکداری و نیز اسناد معاملات بزرگ، مسکوکات، سکه ها، مجموعه های متنوع نظیر تابلوهای نقاشی، خوشنویسی، آثار قلمزنی، تابلوهای نفیس خوشنویسی، نقاشی های مدرن و کلاسیک و آثار با ارزشی از هنرمندان صاحب نام هستند، دیدن کنند.
علاقه مندان می توانند تا ششم بهمن ماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 تا 16 از این نمایشگاه بازدید کنند.
موزه بانک ملی ایران در خیابان فردوسی بالاتر از خیابان سرهنگ سخایی واقع شده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.