2022/07/03
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
بزرگراه شهید چمران  ایمن سازی شد

بزرگراه شهید چمران ایمن سازی شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 2گفت: به منظور ارتقای ایمنی تردد در معابر شهری و بزرگراهی،عملیات تعمیر و نگهداری گاردریل در بزرگراه شهید چمران اجرا شد.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، حسین کریمی ،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ‌ با اشاره به اینکه  نبود گاردریل و علائم، موجب اختالات ترافیکی و تصادفات متعدد در بزرگراه و معابر می‌شود، اظهار کرد:  نصب و مرمت گاردریل ، ساماندهی تجهیزات و  تابلوهای ترافیکی بزرگراه‌ها انجام شد.
وی افزود: بزرگراه شهید چمران از جمله محورهای پر تردد پایتخت  است که در همین راستا ایمن سازی و ساماندهی تجهیزات ترافیکی و گاردریل این محور اجرا شد.
کریمی  در پایان  گفت: همزمان با  اقدامات اجرایی در بزرگراه ها، عملیات نصب و ساماندهی تجهیزات ترافیکی در معابر شهری نیز در حال انجام است.
به گفته وی عملیات خط کشی  عابر پیاده در محورهای پر تردد و همچنین مقابل مراکز درمانی و آموزشی از دیگر اقدامات  ترافیکی است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.