2022/07/03
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
۶ نفر در رابطه با حادثه قطار مشهد- یزد بازداشت شدند
فرماندار ویژه طبس:

۶ نفر در رابطه با حادثه قطار مشهد- یزد بازداشت شدند

فرماندار ویژه شهرستان طبس گفت: در رابطه با حادثه خروج قطار مسافری مشهد- یزد طی هفته گذشته شش نفر بازداشت شدند که درست است اکنون با ضمانت آزاد شدند اما پیگیری قضایی پرونده این افراد ادامه دارد.

آرمان ملی آنلاین - علی اکبر رحیمی اظهار کرد: در حادثه خروج قطار مسافری مشهد- یزد نزدیک ایستگاه عباس آباد طبس که هفته گذشته اتفاق افتاد؛ چندین نفر بازداشت شدند.

وی افزود: طی این حادثه ۸۶ نفر در بیمارستان طبس بستری شده که طی دو روز مرخص شده و فوت ۱۴ نفر نیز تایید شد.

فرماندار ویژه شهرستان طبس بیان کرد: طی همان روز حادثه و طی جلسه با وزیر کشور و وزیر راه در طبس قرار بازداشت ۶ نفر که مقصر شناخته شدند، صادر شد.

رحیمی ادامه داد: این افراد عوامل دخیل در حادثه در حوزه قطار و بیل مکانیکی بودند که اکنون با ضمانت‌های میلیاردی آزاد شدند.

وی افزود: رسالت فرمانداری شهرستان طبس، این بود که نیروهای متخصص را در محل حادثه جمع‌آوری و در چند ساعت تکلیف مصدومان و فوت شدگان مشخص شد.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایسنا ، فرماندار ویژه شهرستان طبس بیان کرد: ساعت ۸ صبح روز بعد حادثه، قطار روی همان ریل در حال حرکت بوده و زیرساخت‌ها آماده عبور و مرور مسافران در این مسیر بود.

گفتنی است؛ ساعت ۵:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه ۱۸ خردادماه، هنگام عبور قطار مسافری مشهد به مقصد یزد، در بلوک عباس‌آباد در منطقه طبس به دلیل برخورد قطار با بیل مکانیکی که در کنار خط بود، پنج واگن از خط خارج شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.