2022/07/03
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
فرصت یک هفته‌ای دولت برای اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان/ پرداخت مابه‌التفاوت حقوق ماه‌های گذشته پس از اصلاح مصوبه
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کرد؛

فرصت یک هفته‌ای دولت برای اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان/ پرداخت مابه‌التفاوت حقوق ماه‌های گذشته پس از اصلاح مصوبه

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بعد از اصلاح مصوبه دولت درخصوص بازنشستگان مابه‌التفاوت ماه‌های گذشته پرداخت خواهد شد.

آرمان ملی آنلاین - ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص نظر هیات تطبق مصوبات مجلس پیرامون مغایرت مصوبه دولت با ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی و فرآیند ابطال این مصوبه، گفت: براساس قانون نظر هیات تطبیق مصوبات مجلس مبنی بر مغایرت مصوبه هیات دولت با ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی به صورت مکتوب به دولت اعلام می‌شود و دولت یک هفته پس از وصول نامه مغایرت برای اصلاح مصوبه خود فرصت دارد.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون احتمال عدم پذیرش این نظر از سوی دولت، عنوان کرد: دولت طی یک هفته پس از دریافت نامه مغایرت فرصت دارد و اگر مصوبه را اصلاح نکند یا این نظر را نپذیرد در آن شرایط مجلس براساس قانون این اختیار را دارد که مصوبه دولت پیرامون حقوق بازنشستگان را ابطال کند.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایلنا، رئیس کمیسیون اجتماعی درخصوص تعیین تکلیف حقوق‌های پرداخت شده در صورت اصلاح مصوبه از سوی دولت، گفت: بعد از اصلاح این مصوبه و اجرایی شدن آن مابه‌التفاوت ماه‌های گذشته حقوق بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.