2022/08/10
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ مرداد
دومین مرکز گیاه پزشکی آموزشی منطقه 2 افتتاح شد

دومین مرکز گیاه پزشکی آموزشی منطقه 2 افتتاح شد

دومین مرکز گیاه پزشکی آموزش منطقه 2 در محله مرزداران افتتاح و فعالیت آن از ابتدای فصل تابستان آغاز شد.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری  منطقه 2، علیرضا جعفری، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اهداف و برنامه‌های مدیریت شهری در حفظ و نگهداشت فضای سبز و حرکت در مسیر ایجاد آرامش روحی و تلطیف محیط شهری گفت: باتوجه به ضروریت مشارکت شهروندان در حفظ محیط زیست و تشویق و ترغیب آنها به کاشت و نگهداری گلهای آپارتمانی در منازل توسعه مراکز گیاه پزشکی و آموزشی در دستور کار قرار دارد.
  وی افزود: تا کنون  یک مرکز کلینیک گل و گیاه در منطقه دوره های آموزشی مستمر کاشت و نگهداری گلهای آپارتمانی ،و... را برگزار میکرد .
جعفری با اشاره به استقبال گسترده شهروندان از فعالیت‌های این مرکز گفت:باتوجه به وسعت و ویژگی جمعیت پذیری منطقه به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به برنامه های آموزشی دومین مرکز گیاه پزشکی و آموزشی منطقه ،احداث و راه اندازی شد.
وی افزود: این مرکز با هدف ارائه آموزش ، مشاوره و تحقیق   در  محله مرزداران ،خیابان سازمان آب، حنب ساختمان mrf  احداث و فعالیت آن از ابتدای تیرماه آغاز شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.