2022/08/15
۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد
راه شهدا با خدمت رسانی به شهروندان ادامه پیدا می کند
شهردار منطقه۲۲؛

راه شهدا با خدمت رسانی به شهروندان ادامه پیدا می کند

شهردار منطقه گفت: اینکه مسئولان پای صحبت خانواده معزز شهدا می نشینند افتخار است و این دیدارها موجب فعالیت بیشتر مدیران برای خدمتگزاری به شهروندان می شود تا راه شهدا ادامه پیدا کند.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، وحیدرضا محمدی در دیدار با خانواده معزز شهیدان عباس و فرهاد خالو شاندیز  ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم اظهار داشت: اقدامات ارزشمندی در حوزه مدیریت شهری صورت گرفته است تا شهر روز به روز آبادتر شود و خدمات رسانی برای رفاه حال شهروندان صورت گیرد؛ اما در تلاش هستیم این خدمات را ادامه دهیم.
وی افزود: شهدا با ایثار و از خودگذشتی شان موجب حفظ امنیت و آرامش این روزهای کشور شدند و خدمتگزاران مردم نیز باید تلاش کنند تا شهر آباد و آبادتر شود و این امر با تلاش و کوشش صادقانه محقق خواهد شد.
شهردار منطقه ادامه داد: به برکت خون شهیدان کشور در جایگاه والایی قرار دارد و اکنون خانواده شهیدان سرمایه های انقلاب هستند و باید قدر خانواده معزز شهدا را بدانیم.
گفتنی است؛ شهید عباس خالو شاندیز  متولد 1338 بود که در تاریخ فرودین ماه 1362 در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه شهید شد و به عنوان بسیجی عازم جبهه شده بود؛ همچنین فرهاد برادر این شهید نیز در سال 1347 به دنیا آمد و یک سال بعد از شهادت بردارش به او پیوست؛ فرهاد نیز به عنوان بسیجی در عملیات درگیری با گروهک کومله در منطقه کردستان به درجه شهادت نایل شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.