2022/08/15
۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد
توزیع بیش از ۹۸ درصد مرسولات پستی بدون تاخیر
لیائی:

توزیع بیش از ۹۸ درصد مرسولات پستی بدون تاخیر

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران گفت: با اینکه بیش از ۹۸ درصد مرسولات مردم بدون تاخیر به دستشان می‌رسد، در سفر‌های استانی بیشترین شکایت مردم از تاخیر در ارسال مرسولات است.

آرمان ملی آنلاین - محمود لیائی دراین باره افزود: با توجه به گستردگی فعالیت پست در سراسر کشور، عمده انتظار مردم، دریافت بموقع مرسولات است و بیشترین شکایتی که از پست می‌شود به سبب تاخیر در توزیع است.
وی با اشاره به اینکه پارسال حدود ۲۵۴ میلیون مرسوله ارسال شد، اضافه کرد: بیش از ۹۸ درصد این مرسولات بدون تاخیر توزیع شده، اما با توجه به حجم بالای مرسولات، طبیعی است بخشی از این کار با تاخیر انجام شود.
لیائی افزود: همه توانمان را می‌گذاریم که تا حد قابل ملاحظه‌ای تاخیر‌ها را کاهش دهیم.
به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از صدا و سیما ، وی همچنین گفت: از دیگر مطالبی که در سفر‌های استانی کارکنان شرکت ملی پست مطرح می‌کنند مشکلات معیشتی است، زیرا همکارانم متناسب با کار فشرده شان، حقوق مناسبی دریافت نمی‌کنند و ما موظفیم که مزایای بیشتری در اختیار آنها بگذاریم و همه تلاشمان این است که دغدغه هایشان را برطرف کنیم.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.