2022/10/06
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
حریم سوهانک بار دیگر از دست متصرفین آزاد شد
شهردار منطقه یک:

حریم سوهانک بار دیگر از دست متصرفین آزاد شد

ساخت و ساز غیر مجاز در حریم سوهانک واقع در ناحیه ده شهرداری منطقه یک با حضور به موقع نیروهای اجرایی تخریب و آزادسازی شد.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومى شهردارى منطقه یک، حمید رضا حاجوی شهردار این منطقه اعلام كرد: در تعطیلات عاشورا و تاسوعای حسینی و عزادارى های سالار شهیدان، افراد سودجو و متخلف با سوء استفاده از این ایام اقدام به ساخت بنا و ایجاد مسیر جهت احداث باغ كرده  بودند که توسط عوامل اجرایی ناحیه ۱۰، بنای ساخته شده بطور كامل تخریب شد.

او افزود: پیش از این نیز از تصرف ۳ هزار متر زمین حریم در سوهانک توسط حریم‌ بانان شهرداری منطقه یک جلوگیری شد و طی آن نیروهای حریم ‌بان شرکت شهربان مستقر در ناحیه ۱۰ منطقه یک طی گشت‌زنی روزانه پس از مشاهده خط ‌کشی و علامت‌گذاری حدود ۳ هزار متر از زمین‌های سوهانک توسط حریم‌خواران به قصد تصرف و ساخت و ساز، ضمن ثبت و گزارش این تخلف به شهربان و شهرداری منطقه، مانع از این اقدام غیرقانونی شدند.

حاجوی با تاکید بر حفظ حقوق شهر گفت: مدیریت شهری در حفظ و صیانت از حریم در راستای حفظ حقوق بیت المال، جلوگیری از  تضییع حقوق شهر و شهرداری و مبارزه با زمین خواری از هیچ اقدامی فروگذار نیست و با کلیه تخلفات برخورد قاطعانه و قانونی انجام می دهد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.