2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
کسب رتبه دوم در تعداد اجرای آراء کمیسیون ماده صد
شهردار منطقه 4 خبر داد:

کسب رتبه دوم در تعداد اجرای آراء کمیسیون ماده صد

شهردار منطقه 4 از بازخوانی کل آراء کمیسیون ماده صد این منطقه بالغ بر 7800 رای در راستای مدیریت و بررسی آراء و کسب رتبه دوم در بین مناطق 22 گانه مناطق شهرداری تهران خبر داد.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه4،"محمدرضا پوریافر" با اعلام این خبر گفت: این طرح به منظور پالایش آراء و بازبینی تک به تک پرونده های مشمول رای کمیسیون ماده صد و بررسی امکان اجرا و نهایتا ً آسیب شناسی چگونگی اجرای رای تصویب شد.
 او ادامه داد: در این طرح که با همکاری مدیران و کارشناسان اجرای احکام و نواحی طی 6 روز در نواحی2 و5و 8و 9 اجرایی شد،  نتیجه آن برحسب گزارش گیری از سیستم اداره کل امور اجرایی کمیسیون  ماده صد،  به کسب رتبه دوم در بین مناطق تهران در تعداد اجرای رای تا 29/6/1401 منجر شد.
شهردار منطقه 4 با اشاره به جزییات این خبر گفت: مدیریت شهری این منطقه با هدف بهره گیری هرچه بیشتر از مصوبه2926شورای اسلامی شهر تهران(متمم بسته محرک اقتصادی ) و ترغیب شهروندان به استفاده از شرایط تشویقی آن ، مبادرت به صدوراخطاریه هایی با مضمون تعیین تکلیف رای ملک و اطلاع رسانی ازمصوبه مذکور برای تمامی املاک مشمول رای کمیسیون ماده صد و ابلاغ آنها درسه ماهه اول سال جاری نمود که این طرح نیز با استقبال شهروندان مواجه شد.
او در ادامه گفت: این طرح با ثبت درخواست های متعدد متقاضیان، پرداخت فیش های درآمدی و متعاقب آن افزایش تصاعدی اجرای رای، این مقصود را محقق کرد.
پوریافر در پایان گفت: امیدواریم شهرداری منطقه 4با توجه به بافت اجتماعی و اقتصادی ویژه برخی محلات خود و همچنین با دارا بودن بیشترین تعداد رای کمیسیون ماده صد در بین مناطق شهر تهران، بتواند با اجرایی نمودن طرح های ابتکاری دیگری از این دست با مدنظر داشتن حقوق شهروندی و شرایط خاص آن منطقه، نسبت به تعیین تکلیف و ساماندهی وضعیت آراء اجرا نشده ، توفیقات بیشتری داشته باشد./ انتهای خبر

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.