2022/12/07
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر
مدارس کانکسی منطقه آزاد ماکو تا مهر سال بعد برچیده می شوند

مدارس کانکسی منطقه آزاد ماکو تا مهر سال بعد برچیده می شوند

طی تفاهم نامه مشترک بین سازمان منطقه آزاد ماکو، بنیاد برکت و اداره کل نوسازی و توسعه مدارس آذربایجان غربی، مدارس کانکسی تا مهر ماه سال بعد برچیده می شود.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از فرینا،‌ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تمامی دستگاه ها باید وظیفه ذاتی خود را فراموش نکنند و نگاه مسئولان استانی به این مناطق همچون شهرهای سرزمین اصلی باشد.

حسین گروسی افزود: دستگاه های اجرایی منطقه باید تمام تلاش خود برای احداث مدارس استاندارد برای تحصیل دانش آموزان منطقه آزاد ماکو بکار گیرند.
گروسی ادامه داد: ما باید تلاش کنیم، خدمتی شایسته برای رفاه مردم منطقه داشته باشیم تا شهروندان مزایای منطقه آزاد بودن را لمس کنند.

در این جلسه فرماندار ماکو نیز بر توسعه فضای آموزشی شهرستان ماکو که نسبت به شهرستان های دیگر منطقه کمتر می باشد، تاکید کرد.

رحمانی، مدیر کل نوسازی آذربایجان غربی نیز با بیان اینکه از 17 مدرسه کانکسی 4مدرسه با پیشرفت های 80تا 50 درصد در حال اجرا است، افزود: در قالب طرح شهید رضا پناهی اعتباراتی نیز برای اتمام این مدارس تخصیص یافته است.

 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.