2022/12/07
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر
در بخش آب شرایط سختی را در تهران داریم/ تهرانی‌ها در مصارف آب خیلی صرفه‌جویی کنند
وزیر نیرو:

در بخش آب شرایط سختی را در تهران داریم/ تهرانی‌ها در مصارف آب خیلی صرفه‌جویی کنند

وزیر نیرو گفت: دعا کنیم در آینده بارش‌های خوب و بیشتری داشته باشیم و وضعیت موجودی سدهای‌مان بهتر باشد اما در وضعیت موجود به خصوص در تهران شرایط سختی را داریم که در حال عبور از آن هستیم.

آرمان ملی آنلاین -به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایلنا، علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت آب کشور عنوان کرد: هم تهرانی‌ها و هم خیلی از شهرها باید در مصارف آب خیلی صرفه‌جویی کنند البته دعا کنیم در آینده بارش‌های خوب و بیشتری داشته باشیم و وضعیت موجودی سدهای‌مان بهتر باشد اما در وضعیت موجود به خصوص در تهران شرایط سختی را داریم که در حال عبور از آن هستیم.

وی افزود: امیدواریم با مدیریتی که مردم عزیزمان دارند این کار را انجام دهیم، در حوزه برق دیدیم که با مدیریت خوبی که مردم عزیزمان انجام دادند تابستان را بدون خاموشی در کشور پشت سر گذاشتیم و در بخش خانگی هیچ‌گونه خاموشی نداشتیم و در دیگر بخش‌ها هم مدیریت خوبی را مردم انجام دادند .

وزیر نیرو تاکید کرد: ان‌شاالله در حوزه آب هم همین طور باشد. مردم بهتر از ما می‌دانند وقتی می‌گوییم شرایط سخت است، خودشان به صورت خودکار مدیریت می‌کنند امیدواریم این شرایط در بخش آب هم حاکم باشد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.