2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
سال آینده خدمات الکترونیکی دولتی را از طریق پلتفرم‌های داخلی به مردم ارائه می‌دهیم
وزیر ارتباطات:

سال آینده خدمات الکترونیکی دولتی را از طریق پلتفرم‌های داخلی به مردم ارائه می‌دهیم

وزیر ارتباطات گفت: در دولت آیین نامه‌ای را برای حمایت از کسب و کار اینترنتی و پلتفرم هایی که میزبان این کسب و کار ها هستند به تصویب رساندیم.

آرمان ملی آنلاین - عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: در دولت آیین نامه‌ای را برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و پلتفرم‌هایی که میزبان این کسب و کارها هستند به تصویب رساندیم. ۳۰ نوع حمایت و قابلیت جدید برای این‌ها پیش‌بینی شده که از تسهیل صدور مجوز تا معافیت مالیاتی در این آیین نامه آمده است.

 

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در پلتفرم‌های داخلی مورد تایید به معنای گرفتن مجوز است، بیان داشت: در سال آینده خدمات الکترونیکی دولتی را از طریق این پلتفرم‌ها به مردم ارائه خواهیم کرد.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایلنا، وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه قدم اول برای اجرای این آیین‌نامه این بود که بدانیم کدام‌پلتفرم مشمول دریافت این آیین‌نامه است، یادآور شد: ضوابط مربوطه در روز یکشنبه اعلام و ابلاغ شد و فراخوان داده‌ایم.  دولت مصمم است کسب و کارهای اینترنتی را در داخل کشور رونق ببخشد.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.