2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
دستگیری ۱۱ نفر که قصد تعطیلی بازار تهران را داشتند
سخنگوی فراجا خبر داد:

دستگیری ۱۱ نفر که قصد تعطیلی بازار تهران را داشتند

سخنگوی فراجا از دستگیری ۱۱ نفر که قصد تعطیل کردن بازار تهران را داشتند، خبر داد.

آرمان ملی آنلاین - سردار مهدی حاجیان، سخنگوی فراجا درباره اتفاقات روز گذشته در بازار تهران گفت: یکی از اهداف دشمن به تعطیلی کشاندن بازار کشور بود که در پی آن فراخوان‌های زیادی داده شد، اما مردم و کسبه همراهی نکردند.

وی با بیان اینکه مردم تشخیص می‌دهند که هدف دشمن دشمنی با مردم است، ادامه داد: از ابتدای صبح روز گذشته تعدادی از افراد با ایجاد رعب و وحشت و پخش تراکت‌ها و دست‌نوشته‌های تهدیدآمیز کسبه بازار بزرگ را تهدید کرده و تلاش داشتند که از باز شدن مغازه‌ها جلوگیری کنند.

سخنگوی فراجا خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور به موقع پلیس و همکاران اطلاعاتی و انتظامی ما و همکاری ارزشمند امنا وکسبه بازار این توطئه دشمن خنثی شد و بازار با کمی تاخیر فعالیت خود را با امنیت کامل آغاز کرد.

سردار حاجیان تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی ما ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که تعدادی از آن‌ها در اعترافات اولیه خود به دریافت مبالغی از سرویس‌های خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اقرار کردند و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایلنا، سخنگوی فراجا گفت: از آشوبگران ابزار مجرمانه برای آتش‌زدن مغازه‌ها و ایجاد آشوب نیز کشف شده است که جزئیات بیشتر این دستگیری به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.