2022/12/07
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر
مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد منصوب شد
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد منصوب شد

سید محسن علوی با حکم وزیر کار به عنوان مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد منصوب شد.

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، طی مراسمی که با حضور دکتر رعیتی فرد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه و تامین اجتماعی، دکتر موسوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات منطقه ویژه اقتصادی لامردبرگزار شد، مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد معرفی گردید. در متن حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به سید محسن علوی آمده است:

به استناد تبصره ۱ ماده ۵ مقررات اشتغال نیروی انسانی و روابط کار بیمه و تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و به پیشنهاد مدیر عامل محترم سازمان منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد و نظر به مراتب تعهد تخصص و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد منصوب می شوید امید است با اتکال به ذات اقدس الهی در انجام وظایف و امور محوله و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و دولت مردمی سیزدهم موفق و موید باشید.
لازم به ذکر است دکتر رعیتی فرد پیش از این نشست از برخی پروژه های منطقه ویژه اقتصادی لامرد، از جمله آزاد راه لامرد – پارسیان، پروژه انتقال آب از دریا به شهرستان لامرد و منطقه ویژه، و همچنین صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد نظیر مجتمع آلومینیوم جنوب، نیروگاه ۹۳۰ مگاواتی غدیر انرژی و ….بازدید به عمل آورد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.