2023/01/31
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ بهمن
اولویت چشم‌انداز ده‌ساله‌ی فولاد مبارکه، رشد تصاعدی و توسعه‌ی متوازن کمی و کیفی مجموعه است
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، در حاشیه برگزاری همایش صد شرکت برتر (IMI100):

اولویت چشم‌انداز ده‌ساله‌ی فولاد مبارکه، رشد تصاعدی و توسعه‌ی متوازن کمی و کیفی مجموعه است

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان گفت:اولویت چشم‌انداز ده‌ساله‌ی فولاد مبارکه، رشد تصاعدی و توسعه‌ی متوازن کمی و کیفی مجموعه است.

آرمان ملی آنلاین - محمدیاسر طیب‌نیا  اظهار داشت:  نتایج ارزیابی صورت‌گرفته در این همایش همانطور که انتظار می رفت یکبار دیگر سرآمدی فولاد مبارکه در شاخص های مختلف و میزان تاثیرگذاری این مجموعه بزرگ صنعتی را در اقتصاد و صنعت کشور نشان داد و کسب چندین عنوان رتبه به دست آمده از نقش آفرینی ویژه این شرکت حکایت دارد.
 وی افزود : شرکت فولاد مبارکه طی ۲۵ سال گذشته همواره به عنوان یک شرکت برتر و پیشرو در عرصه اقتصاد و صنعت حضور فعال و مؤثر داشته است؛ اهتمام مدیران مجموعه نیز حفظ این برتری بوده است.
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان ادامه داد : اما امروزه راهبرد اصلی مجموعه صرفاً حفظ جایگاه برتر نیست. در چشم انداز ۱۰ ساله‌ای که برای شرکت ترسیم کرده ایم، حفظ این برتری اولویت ما نیست و به عنوان یک شاخص تعیین‌کننده برای ارزیابی عملکرد خود به آن نگاه نمی‌کنیم.
وی گفت : ما باید به صورت تصاعدی رشد ملی و مجموعه‌ی خود را رقم بزنیم و این چشم‌انداز محقق نمی‌شود مگر اینکه اقدامات متنوع و نوینی را اتخاذ کنیم.
طیب‌نیا  تاکید کرد : اکنون فولاد مبارکه در نگاه استراتژیک خود و برای دستیابی به حداکثر سودآوری و بهره‌وری، توجه ویژه‌ای به توسعه‌ی عرضی و طولی مجموعه دارد؛ ورود به عرصه‌ی کسب‌وکارهای جدید، توسعه سبد محصولات متنوع و سرمایه‌گذاری در بالادست زنجیره، از جمله این اقدامات است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.